Wiadomo już gdzie spocznie Lisa Marie Presley. Jedyna córka Elvisa

Artykuł
canva.com/Telewizja Republika

Zmarła w czwartek w wieku 54 lat piosenkarka Lisa Marie Presley, córka legendarnego "króla rock 'n'rolla" Elvisa Presleya, zostanie pochowana w Graceland, posiadłości w Memphis, którą odziedziczyła po sławnym ojcu. "Spocznie obok jej ukochanego syna Bena", poinformował agent jej córki, 33-letniej Riley Keough. W Graceland, w tzw. Meditation Gardens, pochowany jest także jej ojciec Elvis Presley, który zmarł 16 sierpnia 1977 r.

Jeszcze we wtorek wieczorem Lisa Marie i jej matka Priscilla Presley były obecne na gali rozdania Złotych Globów, podczas której aktor Austin Butler uhonorowany został za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym "Elvis" poświęconym jej ojcu.

Lisa Marie Presley czterokrotnie wychodziła za mąż. Oprócz Danny'ego Keougha, z którym rozwiodła się w 1994 roku, była także żoną Nicolasa Cage'a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda.

W 2020 roku syn piosenkarki, 27-letni Benjamin Keough, który od dawna zmagał się z depresją i uzależnieniami, odebrał sobie życie.

Lisa Marie zmarła w czwartek w szpitalu w Los Angeles, prawdopodobnie z powodu zatrzymania akcji serca. Poza Riley Keough i syna Benjamina, miała jeszcze dwie córki, 14-letnie bliźniaczki Finley i Harper.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy