Przejdź do treści
08:18 Świat: na szczycie z Chinami priorytetem dla UE będzie handel i Ukraina
07:24 Izrael: minister spraw zagranicznych Saar składa wizytę na Ukrainie
07:01 Polska: IMGW ostrzega przed burzami z porywami wiatru do 65 km/h na Pomorzu i Mazurach
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Olsztynie zaprasza na spotkanie z posłem Andrzejem Śliwką na spotkanie w dniu 28 lipca w Izbie Rzemiosła przy ulicy Prostej 38 w Olsztynie o godz. 17:00
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej Aleksandrów Łódzki zaprasza na wspólne śpiewanie piosenek powstańczych w dniu 3.08. po mszy świętej o godzinie 12:00 w kościele pw. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Aleksandrowie Łódzkim
Wydarzenie 27 lipca (niedziela) o godz. 16:00 odbędzie się marsz przeciwko imigrantom. Miejsce: Most George'a Grosza w Słupsku
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Marek Suski "W Punkt" dziś o 21.00

Źródło: Telewizja Republika

Dzisiejszym gościem programu "W Punkt" będzie Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. Początek programu o 21.00.

Marek Witold Suski to  poseł na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji, od 2017 szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Współtworzył Porozumienie Centrum, następnie Prawo i Sprawiedliwość. Kandydował bezskutecznie na posła z ramienia PC w 1991 i w 1993. Z listy PiS był wybierany na posła w wyborach 2001 i 2005. W Sejmie V kadencji zasiadał w Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich (od 3 listopada 2005 jako jej przewodniczący), Komisji Skarbu Państwa, a także w komisjach nadzwyczajnych. W 2006 został honorowym członkiem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz trzeci uzyskał mandat poselski, otrzymując w okręgu radomskim 29 497 głosów. 

W wyborach do Sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, dostał 17 251 głosów. W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 36 542 głosy. 

22 lipca 2016 został wiceprzewodniczącym komisji śledczej ds. Amber Gold.

19 grudnia 2017 premier Mateusz Morawiecki powołał go na szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów w randze sekretarza stanu w KPRM.

 

Telewizja Republika

Polecamy Sejm

Wiadomości

Moralny upadek decydentów z TVP w likwidacji. Nie uszanowali nawet Powstańców Warszawskich

Posłanka PSL Urszula Nowogórska o rekonstrukcji rządu w Radio Republika

„Jest nadzieja” – pod takim hasłem odbędzie się w tym roku jubileuszowy Przystanek Jezus

Ujawniono oficjalną przyczynę śmierci Felixa Baumgartnera

Chiny budują największą hydroelektrownię na świecie. 2 000 m różnicy

Boeing się rozbił, bo piloci zgasili niewłaściwy silnik

Międzynarodowy gang "Loverboy" rozbity: kobiety zmuszano do prostytucji

Trump zaczyna mieć efekty. Kosmiczna umowa z Japonią!

180 strażaków, 15 samolotów gaśniczych i 12 śmigłowców. Grecja walczy z pożarem

Stan Bruce'a Willisa dramatycznie się pogarsza: aktor nie pamięta już, że był gwiazdą kina

Awans niemal pewny! Lech rozgromił Breidablik aż 7:1

Posłowie zdecydowali o losach podatku „bykowego”

Przemysław Czarnek: Waldemar Żurek nie ma pojęcia o prawie i nie nadaje się na ministra

Monika Mrozowska świętuje urodziny mamy i córki. „Dziękuję, że jesteście. Dziękuję, że jestem”

Rihanna z dziećmi na premierze „Smerfów”! Gwiazda znów błyszczy – tym razem jako mama i... Smerfetka

Najnowsze

Moralny upadek decydentów z TVP w likwidacji. Nie uszanowali nawet Powstańców Warszawskich

Chiny budują największą hydroelektrownię świata

Chiny budują największą hydroelektrownię na świecie. 2 000 m różnicy

Boeing się rozbił, bo piloci zgasili niewłaściwy silnik

Międzynarodowy gang "Loverboy" rozbity

Międzynarodowy gang "Loverboy" rozbity: kobiety zmuszano do prostytucji

Trump zaczyna mieć efekty. Kosmiczna umowa z Japonią!

poseł PSL Urszula Nowogórska

Posłanka PSL Urszula Nowogórska o rekonstrukcji rządu w Radio Republika

Pod koniec lipca rusza Przystanek Jezus

„Jest nadzieja” – pod takim hasłem odbędzie się w tym roku jubileuszowy Przystanek Jezus

Ujawniono oficjalną przyczynę śmierci Felixa Baumgartnera