Wielka Brytania uporała się z pandemią. Johnson: Przechodzimy przez to
Wielka Brytania przejmuje kontrolę nad pandemią koronawirusa wraz ze spadkiem liczby przypadków zakażeń i wprowadzeniem szczepionek — oznajmił w piątek premier Boris Johnson. Dodał, że będzie kontynuował ostrożny plan złagodzenia ograniczeń.
- Przechodzimy przez to. Nie ma wątpliwości, że sprawy mają się lepiej niż wcześniej — powiedział dziennikarzom. Wyraził nadzieję, że kolejny etap ponownego otwarcia nastąpi 17 maja, i wszystkie ograniczenia zostaną zniesione 21 czerwca.
- Nie ma wątpliwości, że w tej chwili zaczynamy naprawdę mieć kontrolę nad pandemią, ale musimy utrzymać nasze ostrożne podejście i przejść przez kolejne etapy mapy drogowej — dodał premier.
Najnowsze
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem