Nowak dostał podwyżkę. Na Ukrainie zarabia krocie
Dziennik "Fakt" informuje, że Sławomir Nowak zarabia na Ukrainie ok. 18 tys. zł. Wszystko dzięki podwyżce, którą dostał.
"Fakt" powołuje się na pismo ukraińskiego ministra infrastruktury Wołodymyra Omelana, ujawnione przez dziennikarza Siergieja Malnewa. Wraz z bonusami i podstawą, nowa pensja Nowaka to całkiem pokaźna sumka – ok. 18 tys. zł.
Były minister transportu w rządzie Platformy Obywatelskiej, znany z afery taśmowej oraz skandalu z zegarkiem, niecały rok temu został szefem ukraińskiego państwowego przedsiębiorstwa odpowiedzialnego za drogi, które jest odpowiednikiem polskiej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!