PŚ w skokach / Zawody w Kuusamo odwołane
Z powodu złych warunków atmosferycznych - zbyt silnego wiatru - odwołano niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo.
Od rana pogoda nie sprzyjała rywalizacji. Najpierw odwołano skoki do kombinacji norweskiej, a następnie kwalifikacje.
Dzień wcześniej triumfował Norweg Daniel-Andre Tande, a najlepszy z Polaków Dawid Kubacki był 12. Tande wygrał także tydzień wcześniej w Wiśle i prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ. Z Polaków najwyżej - na piątym miejscu - sklasyfikowany jest Kamil Stoch.
Kolejne pucharowe konkursy zaplanowano na 7 i 8 grudnia w rosyjskim Niżnym Tagile.
Najnowsze
Tusk chciał uderzyć w prezydenta "TOP 5 najgorszych decyzji". Nie spotkał się jednak ze zrozumieniem
Przychodzi wyraźne ochłodzenie. Prognoza pogody na najbliższe dwa dni sierpnia
TYLKO U NAS
UJAWNIAMY. Uzależniony od mefedronu urzędnik z Urzędu Marszałkowskiego Mieczysława Struka złapany z pornografią dziecięcą
Dlaczego prezydentura Nawrockiego wkurza uśmiechniętych?