Wipler chwali rządy PiS. „To Kaczyński jest ojcem podatku liniowego”
– Można powiedzieć, że to Jarosław Kaczyński jest ojcem prawdziwego podatku liniowego w Polsce – mówił Przemysław Wipler naszemu reporterowi Barłomiejowi Graczakowi.
Aktualnie polityk Kongresu Nowej Prawicy chwalił Jarosława Kaczyńskiego m.in. za wprowadzenie znaczących ulg dla dzieci oraz za likwidację podatku od spadków i darowizn. – Takie PiS mogło liczyć na wsparcie takich ludzi jak ja – mówił były polityk tej formacji.
Jednak Wipler stwierdził również, że Prawo i Sprawiedliwość „obecnie wspiera pomysły SLD”. Zdaniem polityka mają za tym świadczyć głosowania największej partii opozycyjnej za przywróceniem trzeciego progu podatkowego oraz poparcie dla podwójnego opodatkowania małych spółek.
Najnowsze
„RĘCE PRECZ OD WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI!” Barbara Piwnik miażdży obecną władzę u Klarenbacha
Rząd Tuska rozczarował ws. rosyjskiej rakiety. Prezydent oczekuje od rządu szczegółowego raportu
KOMPROMITACJA RZĄDU! System ostrzegania nie działa, a Polacy zostali sami w środku nocy!
ZUS zaniżył mu emeryturę. Były kolejarz wywalczył 1500 zł podwyżki miesięcznie
Artykuł sponsorowany