Rośnie liczba zwolenników rządu Beaty Szydło [ZOBACZ NAJNOWSZY SONDAŻ]

Odsetek zwolenników rządu Beaty Szydło wzrósł w maju o 1 pkt proc. do 39 proc., zaś odsetek przeciwników spadł o 1 pkt proc. do 34 proc. – podało Centrum Badania Opinii Społecznej.
– W ciągu miesiąca poprzedzającego majowy pomiar nie zaszły istotne zmiany w zakresie ogólnego stosunku Polaków do rządu. Poparcie dla niego deklaruje obecnie 39 proc. badanych (od kwietnia wzrost o 1 punkt procentowy), natomiast 34 proc. (spadek o 1 punkt) jest mu przeciwnych. Nie zmieniła się grupa osób obojętnych wobec rządu – podobnie jak przed miesiącem stanowią oni 25 proc. ogółu respondentów – podano w komunikacie.
Badanie przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich (face-to-face) wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 5-14 maja 2017 roku na liczącej 1.034 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Najnowsze

Czarnek: Kto dziś walczy z chrześcijaństwem, walczy z Polską

Mateusz Morawiecki na proteście przeciwko nielegalnej migracji: Polska nie będzie na kolanach!

Beata Szydło na Placu Zamkowym: Polska musi się zjednoczyć przeciwko tym, którzy podnoszą rękę na nasz kraj
