Porażka Tomasza Lisa. Nie chce go telewizja!
Kilka dni temu uruchomiono kanał Zoom TV, który trafił na Multipleks MUX-8. Do ramówki stacji dostały się programy, które produkuje Onet.pl. Zabrakło wśród nich programu Tomasza Lisa. Powód? – Pan Tomasz Lis jest bardzo mocno wpisany w politykę – wyjaśnił portalowi wirtualnemedia.pl prezes spółki Kino Polska TV, która jest udziałowcem Zoom TV.
– Polityką spółki Cable Television Networks & Partners jest niewikłanie się w polityczne spory. A pan Tomasz Lis jest bardzo mocno wpisany w politykę – wyjaśnił Bogusław Kisielewski, prezes spółki Kino Polska TV, która jest udziałowcem CTNP.
Swój program w Zoom TV ma za to Jarosław Kuźniar. "Obywatel Kuźniar" to program, w którym prowadzi rozmowy ze swoimi gośćmi za kierownicą samochodu. Kuźniar – podobnie jak Lis – nie unika komentowania spraw politycznych. O komentarz na to, jak zapatrują się władze telewizji na jego program, zapytał portal wirtualnemedia.pl. – Na razie nie przewidujemy emisji programów na żywo. Ale nie jesteśmy cenzorami, liczymy na racjonalność naszych partnerów – stwierdził Kisielewski.
Najnowsze
Eurowizja 2026 nabiera tempa! Dziś drugi półfinał i kolejna dawka muzycznych emocji.
"PRAWO TAK, JAK MY JE ROZUMIEMY"! Jak Tusk wydał wyrok na Ziobrę?
Pilne: do siedziby Gazety Polskiej weszła policja, to skutek fałszywych alarmów