Turecka policja zastrzeliła dwóch bojowników tzw. Państwa Islamskiego
Turecka policja podczas nalotu na mieszkanie w stolicy Ankary, do którego doszło w nocy, zastrzeliła dwóch podejrzanych bojowników tzw. Państwa Islamskiego, podejrzewanych o przygotowywanie zamachu.
W mieszkaniu zarekwirowano broń i granaty. Nalot na mieszkanie policja przeprowadziła po otrzymaniu informacji od zatrzymanego w Stambule obywatela Azerbejdżanu, który miał przewieźć dwóch podejrzanych do Ankary i powiedzieć śledczym, że mężczyźni przygotowywali zamach terrorystyczny.
Turcja wielokrotnie oskarżała dżihadystów z tzw. Państwa Islamskiego o przeprowadzanie ataków terrorystycznych w Turcji, m.in o zamach na lotnisku w Stambule, w którym zginęło ponad 40 osób oraz o atak terrorystyczny na klub nocny w noc sylwestrową, w którym zginęło 39 osób.
Polecamy Ściśle Jawne
Wiadomości
Najnowsze
Walduś ze „Świata według Kiepskich” w szpitalu! Żukowski opublikował zdjęcie
Rządzący zachłyśnięci programem SAFE. Internet nie podzielił ich entuzjazmu
HIT DNIA
Mamy medal! Władimir Semirunnij zdobył srebro olimpijskie na 10 000 m