"Marsz miliona” 10 kwietnia? Rzeczniczka PiS: Szczegóły są dopracowywane

Artykuł
Grudniowy "Marsz Wolności i Solidarności"
twitter.com/Prawo i Sprawiedliwość

Kilka dni temu dziennikarz śledczy Telewizji Republika oraz "Do Rzeczy” Cezary Gmyz napisał na Twitterze, że Prawo i Sprawiedliwość zaplanowało w 6. rocznicę katastrofy smoleńskiej zorganizowanie największej w dziejach Warszawy manifestacji. – Szczegóły, czy marsze będą połączone, czy nie są dopracowywane – powiedziała rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS Beata Mazurek.

Głównym motywem marszu ma być manifestacja poparcia dla rządu i prezydenta. W związku ze sporą aktywnością Komitetu Obrony Demokracji oraz regularnie organizowanymi przez niego manifestacjami, środowiska związane z partią rządzącą wyszły z inicjatywą, aby wyprowadzić ludzi na ulice pod hasłem poparcia dla władz RP.

Prawo i Sprawiedliwość nie potwierdziło jednak tych informacji. Podczas dzisiejszej konferencji rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS Beata Mazurek odniosła się m.in. do tego tematu – My organizujemy, jak co roku swoje uroczystości. Szczegóły, czy marsze będą połączone, czy nie są dopracowywane. My koncentrujemy się na 10 kwietnia, na uroczystościach, które miały miejsce w poprzednich latach. To jest inicjatywa "Gazety Polskiej”, ale cieszy mnie to, że jest środowisko, które chce być z nami –stwierdziła posłanka. CZYTAJ WIĘCEJ  


CZYTAJ TAKŻE 

Marsz Wolności i Solidarności. Kaczyński: Łamanie demokracji było za PO. My chcemy uczynić Polskę sprawiedliwą

Źródło: twitter.com/Cezary Gmyz, telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy