Macierewicz genialnie odpowiedział na brednie tygodnika "Wprost"

Artykuł

Tygodnik "Wprost" opublikował w swoim najnowszym numerze totalny bełkot pt. "Jak Kaczyński stracił zaufanie do szefa MON i dlaczego Morawiecki nie chciał go w rządzie", który miał zdyskredytować w oczach opinii publicznej Antoniego Macierewicza. W artykule pojawiły się zarzuty o to, że Macierewicz stracił stanowisko bo ... miał haki na Mateusza i Kornela Morawieckich. Były minister Obrony Narodowej genialnie odpowiedział na ten absurdalny zarzut.

Materiał tygodnika, a może tabloidu "Wprost" przytacza plotki o tym, że jeden z dawnych świadków komisji orlenowskiej może mieć kwity na obecnego szefa rządu i jego ojca, a które ma w posiadaniu (ma mieć w posiadaniu) Antoni Macierewicz. Dlatego został zdymisjonowany. 

Na te wszystkie "rewelacje", były minister Obrony Narodowej odpowiada na Twitterze w zaskakujący i genialny sposób. Macierewicz postanowił posłużyć się parafrazą wiersza Jana Brzechwy, "Na wyspach Bergamutach":

 Uczone są łososie W pomidorowym sosie I tresowane szczury Na szczycie szklanej góry, Jest #Wprost z mądrościami dwiema I tylko… prawdy nie ma.

 

Polscy internauci murem stanęli po stronie świetnej odpowiedzi Macierewicza:

 

Źródło: Media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy