Godzina ZERO coraz bliżej. Jakie są typy polskich polityków? [ZOBACZ]

Artykuł
twitter

Mundialowa gorączka ogarnia cały kraj. Od miesięcy o mistrzostwach świata i pierwszym meczu reprezentacji Polski mówiło się coraz więcej by dziś, osiągnąć punkt szczytowy. O godzinie 17:00 rozpoczynamy pierwszy mecz na Mundialu. O swoich oczekiwaniach, mówią też polscy politycy.

- Dla Biało-Czerwonych jest to najprawdopodobniej najważniejszy mecz w XXI w. Jeśli go wygramy, to droga do kolejnej rundy stanie przed nami otworem - pisze w korespondencji z Rosji Artur Szczepanik, wysłannik "Gazety Polskiej Codziennie" na mundial.

Przed pierwszym meczem, jest jeszcze wiele niewiadomych. Nie ma pewności co do pierwszego bramkarza, formy Błaszczykowskiego czy stanu barku Kamila Klika. 

Pytań jest wiele, i można na tematy związane z kadrą dywagować godzinami. Jednak już dziś o godzinie 17:00, gdy nasze orły wyjdą na murawę stadionu Spartaka Moskwa, wszystko stanie się jasne.

Emocje udzielają się także parlamentarzystom. Niektórzy z nich zapytani o mistrzostwa świata opowiedzieli o swoich typach, marzeniach – związanych z występem biało-czerwonych na mundialu w Rosji.

Zobacz wideo 

Zapraszamy także do naszego Mundialowego studia Rosja 2018 na ciekawe analizy tego najważniejszego sportowego wydarzenia świata.

 

Źródło: twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy