Zidane nie będzie trenerem Realu Madryt. Plan na przyszłość „Królewskich"

Artykuł
Założyciel Cox Energy Enrique Riquelme ogłosił, że wolałby Jurgena Kloppa jako menedżera Realu Madryt
Fot. Football Espana

Florentino Perez rządzi na stadionie Santiago Bernabeu od czerwca 2009 r. Jego konkurencja jednak nie śpi. Enrique Riquelme, poważny kandydat w wyborach, już zdążył ogłosić, że Zinedine Zidane nie będzie trenerem, jeśli to on zacznie rządzić klubem.

Założyciel Cox Energy Enrique Riquelme ogłosił, że wolałby Jurgena Kloppa jako menedżera Realu Madryt zamiast Zinedine Zidane i ponownie podpisałby kontrakt z Cristiano Ronaldo, gdyby został następnym prezesem klubu.

- Nie byłby on moim trenerem. Moja dyrekcja sportowa myśli o innym trenerze z innym profilem. Osobiście bardzo cenię Kloppa, ale Raúl też radzi sobie bardzo dobrze, co warto docenić - mówił Riquelme.

 Real Madryt przeprowadzi wybory w 2021 roku, aby wybrać prezydenta na następne cztery lata. Obecny lider klubu Florentino Perez ma rywalizować, wygrywając trzy ostatnie wybory bezsporne w 2009, 2013 i 2017 roku.

Na antenie radia Cope" Riquelme przyznał też, że chciałby wielkich transferów do Realu. Jednym z jego priorytetów ma być Erling Haaland.

 

Źródło: Twitter/ El Partidazo de COPE @partidazocope

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy