Szuler z Moskwy rozdaje karty. Kto ma asa i jokera? „Dzisiaj” [wideo]
Polski rząd miał rację. Ostatnie 6 lat konsekwentnego odcinania się od źródeł energetycznych z Rosji przynosi namacalny efekt. Państwo jest w 100 proc. gotowe do funkcjonowania bez kroplówki w postaci ropy czy gazu. Budowa Baltic Pipe i rozbudowa interkonektorów, modernizacja sieci energetycznych oraz rurociągów przesyłowych sprawia, że kraj nad Wisłą jest uniezależniony od widzimisię Kremla. Co innego Berlin czy Paryż. Obie stolice wpadły w pułapkę Władimira Putina, bo to on jest obecnie w posiadaniu prawie całej talii. Sprawa była dziś naszym tematem dnia. Więcej w głównym wydaniu informacji.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem