Szuler z Moskwy rozdaje karty. Kto ma asa i jokera? „Dzisiaj” [wideo]
Polski rząd miał rację. Ostatnie 6 lat konsekwentnego odcinania się od źródeł energetycznych z Rosji przynosi namacalny efekt. Państwo jest w 100 proc. gotowe do funkcjonowania bez kroplówki w postaci ropy czy gazu. Budowa Baltic Pipe i rozbudowa interkonektorów, modernizacja sieci energetycznych oraz rurociągów przesyłowych sprawia, że kraj nad Wisłą jest uniezależniony od widzimisię Kremla. Co innego Berlin czy Paryż. Obie stolice wpadły w pułapkę Władimira Putina, bo to on jest obecnie w posiadaniu prawie całej talii. Sprawa była dziś naszym tematem dnia. Więcej w głównym wydaniu informacji.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź