Austria. Nie żyje narciarz zasypany przez lawinę
Jeden narciarz nie żyje, a dwóch zostało rannych na skutek zejścia lawiny śnieżnej w sobotnie południe w tyrolskim Oberlandzie. Lawina pojawiła się w rejonie Zams na otwartym stoku narciarskim, przysypując sześciu narciarzy. Trzem z nich udało się wyjść bez większych obrażeń, dwóch zostało rannych, a jedna osoba, której tożsamości jeszcze nie ustalono, zmarła – poinformował rzecznik lokalnej policji.
Nie są jeszcze znane szczegóły, dotyczące przebiegu całego zdarzenia. Wiadomo, że w akcji ratowniczej uczestniczyły jednostki ratownictwa górskiego z psami poszukiwawczymi, a także dwa helikoptery ratunkowe i helikopter policyjny.
Najnowsze
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach
Romek Strzałkowski – w stolicy Wielkopolski słyszał o nim każdy. Zginął dla nas
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!