Austria. Nie żyje narciarz zasypany przez lawinę
Jeden narciarz nie żyje, a dwóch zostało rannych na skutek zejścia lawiny śnieżnej w sobotnie południe w tyrolskim Oberlandzie. Lawina pojawiła się w rejonie Zams na otwartym stoku narciarskim, przysypując sześciu narciarzy. Trzem z nich udało się wyjść bez większych obrażeń, dwóch zostało rannych, a jedna osoba, której tożsamości jeszcze nie ustalono, zmarła – poinformował rzecznik lokalnej policji.
Nie są jeszcze znane szczegóły, dotyczące przebiegu całego zdarzenia. Wiadomo, że w akcji ratowniczej uczestniczyły jednostki ratownictwa górskiego z psami poszukiwawczymi, a także dwa helikoptery ratunkowe i helikopter policyjny.
dziennik.pl
Komentarze
Najnowsze
Uważaj na oszustów. Próbują wyłudzić opłaty mandatów
Mocny cios w KO ze strony Wielowieyskiej. W tle kwestia działania prokuratury europejskiej
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie