Hat-trick Messiego w dwanaście minut
espn.in

Argentyńczyk Lionel Messi, wchodząc z ławki rezerwowych, w dwanaście minut zdobył trzy bramki, a jego Inter Miami pokonał u siebie New England Revolution 6:2 w meczu amerykańskiej ligi MLS, kończącym fazę zasadniczą rozgrywek.

Lionel Messi wszedł na boisko w 58. minucie, a gole strzelił w 78., 81. i 89., wszystkie lewą nogą, ustalając wynik spotkania. Wcześniej bramki dla Interu zdobyli Urugwajczyk Luis Suarez (40., 43.) i Benjamin Cremaschi (58.). Gospodarze musieli odrabiać straty z początku spotkania, gdy gole dla rywali uzyskali Argentyńczyk Luca Langoni (2.) i Kolumbijczyk Dylan Borrero (34.).

Był to drugi hat-trick Messiego w ciągu tygodnia. Wcześniej podobnym wyczynem popisał się w meczu reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata, wygranym przez Argentynę z Boliwią 6:0

W lidze MLS w 19. występach w sezonie zasadniczym zdobył 20 bramek.

Po 34. kolejkach rozgrywek MLS Inter Miami zajmuje pierwsze miejsce z 74. punktami i wyprzedza broniący tytułu Columbus Crew – 68.

źródło: PAP

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Stanisław Sz., rosyjski szpieg w Polsce, po wyjściu z więzienia założył w naszym kraju... firmę | Ściśle Jawne

Politycy spierają się o imigrację: Tusk zwyciężył, czy poległ?

Express Republiki | 20.10.2024

10 szpitali bez licencji. W tle sprawa dotycząca śmierci noworodków

Za siódmą górą - Fantazyjne lessy Lubelszczyzny

Koalicja 13 grudnia zdradza objawy uzależnienia od łamania Konstytucji | Lewy z Bicepsem

Schab z dzika ze śliwkami w Pałacu Marianny Orańskiej – kulinarne dziedzictwo i uroki Kamieńca Ząbkowickiego

Po 334 latach istnienia zostanie zamknięty jeden z najstarszych bawarskich browarów

Takiego Wywiadu z Chuliganem jeszcze nie było „Donek już dawno powinien być we Wronkach” - mówi gość Piotra Lisiewicza o godz. 20:50

Word Tour: Marta Lach trzecia w wyścigu w Chinach

Gryglas: związki partnerskie byłyby uderzeniem w tradycyjne wychowanie

Działkowcu, pamiętaj: karą za to zaniedbanie może być nawet odebranie ogródka

Republika: o godz. 20 Piotr Nisztor zaprasza na program „Ściśle Jawne”

Sędziowie Piebiak i Iwaniec pozwali uzurpatora Korneluka

Fedorska: niemiecki rząd jest bardzo słabym rządem i ma tylko jeden wspólny temat, migrację