Sierż. Mosiej dba o bezpieczeństwo w Białymstoku. Po służbie odnosi sukcesy w zawodach bikini fitness

Artykuł
arch. prywatne/policja.pl

Sierżant Marlena Mosiej to policjantka z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Ambitna, konsekwentna, z jasno wyznaczonym celem. Na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców Białegostoku, a po pracy przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Na koncie ma już kilka sukcesów. A to dopiero początek.

Sierżant Marlena Mosiej od ponad trzech lat służy w szeregach podlaskiej Policji. Jako patrolowiec codziennie pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. A po służbie każdą wolną chwilę poświęca swojej największej pasji, jaką jest sport i zdrowe odżywianie. Aktualnie sierż. Mosiej przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Chociaż to dopiero początki, policjantka odniosła już sukcesy, zdobyła m.in. 3 miejsce w Pucharze Polski oraz 5 w zawodach międzynarodowych NPC.

„Sportem zajmuję się od dziecka. Już w szkole podstawowej brałam udział w różnego rodzaju zawodach. Jednak to siłownia oraz zdrowe odżywianie dają mi największą satysfakcję. Spróbowałam swoich sił w zawodach bikini fitness i wiem, że to jest to, co chcę robić w wolnym czasie. Służba w Policji również wymaga ode mnie charakteru. Stawia przede mną każdego dnia inne wyzwania, podnosi adrenalinę, a jednocześnie daje satysfakcję z możliwości pomocy innym – powiedziała policjantka. Jak przyznaje, pogodzenie obowiązków służbowych, pasji, wyrzeczeń, ciężkich i regularnych treningów nie jest łatwe. Od małego uczono ją jednak, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces.

Mosiej przyznaje, że satysfakcja z osiąganych wyników rekompensuje trudy. Nie od dziś wiadomo, że sport to prawdziwa szkoła charakteru.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów!

pol1_670

Źródło: policja.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy