Real Madryt bez Ramosa. Królewskie pożegnanie kapitana
Sergio Ramos nie będzie dłużej piłkarzem Realu Madryt - poinformował w środę wieczorem klub, w którym hiszpański obrońca spędził 16 sezonów. Obecny kontrakt dobiegnie końca 30 czerwca i nie zostanie przedłużony.
Ramos do Realu Madryt trafił z Sevilli w 2005 roku. W barwach stołecznej drużyny rozegrał łącznie 671 meczów i strzelił 101 goli. Zdobył z nią pięć tytułów mistrza kraju, dwa razy triumfował w Pucharze Króla Hiszpanii, czterokrotnie sięgnął po Superpuchar. Na arenie międzynarodowej cztery razy triumfował w Lidze Mistrzów, trzykrotnie zdobył kontynentalny Superpuchar i cztery razy wygrał klubowe mistrzostwa świata.
Portal TV Republika
Komentarze
Najnowsze
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom
Święczkowski przerywa milczenie ws. ataków władzy. Opublikował obszerne oświadczenie
Paradoks mundialu może sprawić, że zwycięstwo... nie będzie się opłacało