Prognoza pogody 30-11-2021

Fot. Pixabay/Pexels

W nadchodzących dniach pogoda nie poskąpi nam opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Jednak bliżej weekendu powinno się rozpogodzić.

Nadchodząca noc przyniesie opady śniegu w centrum, na wschodzie oraz południu kraju. Na Ziemi Lubuskiej pojawią się opady deszczu ze śniegiem, zaś na Pobrzeżu Koszalińskim – samego deszczu. Termometry wskażą od -2 stopni w Katowicach i Olsztynie, do 1 stopnia powyżej zera w Koszalinie i Gdańsku.

W środę opady śniegu wystąpią w centrum, na wschodzie i południu kraju. Na północnym-zachodzie – opady deszczu ze śniegiem. Tam też będzie najcieplej. Słupki rtęci pokażą 7 stopni. Najchłodniej będzie na Podlasiu. Tam termometry wskażą maksymalnie zero stopni.

W czwartek dużo słońca mogą spodziewać się mieszkańcy zachodniej Polski. Temperatura wyniesie od 2 stopni na północnym-zachodzie, do 7 na Podkarpaciu. Deszcze pojawią się w centrum i na wschodzie kraju.

W piątek opady śniegu wystąpią w centrum i na północnym-wschodzie. Na północnym zachodzie pojawi się deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie od 0 stopni na północnym-wschodzie, do 4 na południowym-zachodzie.

W sobotę będzie nieco pogodniej. Opady śniegu pojawią się jedynie w centrum kraju. Temperatura będzie w granicach 1, 2 stopni.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy