„Wolne głosy”. Czy da się jeszcze powstrzymać Nord Stream 2?
Gościem Telewizji Republika był Jakub Wiech - analityk portalu Energetyka.24. Tematem rozmowy był gazociąg Nord stream 2.
- Technicznie rzecz biorąc na stole leżą jeszcze dokumenty USA co do sankcji w sprawie Nord Stream 2 - mówił Wiech, zapytany o możliwości uniemożliwienia pracy praktycznie gotowemu gazociągowi między Rosją a Niemcami.
- Trzeba pamiętać, że za 13 dni w Niemczech będą wybory i będziemy mieli nowego kanclerza - zaznaczył ekspert, mówiąc o perspektywie naszych zachodnich sąsiadów.
TV Republika
Komentarze
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości
Skargi związane z nieprawidłowościami w Prokuraturze Krajowej przyjęte w Europejskim Trybunale Praw Człowieka
Bogucki o szansach prezydenckich projektów ustaw: są projekty aspiracyjne, które łączą wiele środowisk
Najnowsze

Skargi związane z nieprawidłowościami w Prokuraturze Krajowej przyjęte w Europejskim Trybunale Praw Człowieka

Trump wkracza do akcji i przywraca porządek w stolicy USA

Kibice Lechii Gdańsk za Karolem Nawrockim. Donald Tusk nie ma powodów do radości [WIDEO]
