Wjechał samochodem w pielgrzymkę. Nie żyje jedna osoba
Na drodze krajowej numer 62 pod Nowym Dworem Mazowieckim około 1.20 w nocy doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu osobowego wjechał w pielgrzymkę. Zginęła jedna osoba – informuje RMF FM.
Pielgrzymka szła z Modlina do Czerwińska nad Wisłą. Ukraiński kierowca uderzył w osobę, która szła na końcu kolumny pieszych. Niestety, pomimo akcji ratunkowej, nie udało się jej uratować.
Trwa przesłuchiwanie świadków zdarzenia. Na razie wiadomo tylko, że był trzeźwy.
rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
Po rezygnacji Zełenskiego to ona weźmie udział w konferencji nt. odbudowy Ukrainy
Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA