Połączenie PiS z Suwerenną Polską już pewne!

Jak informuje niezalezna.pl "połączenie PiS i Suwerennej Polski jest już pewne; partie ostatecznie przystały na warunki zjednoczenia". Wszystko wydarzy się w najbliższa sobotę, podczas Kongresu.
"Formalnie do połączenia PiS i SP dojdzie w sobotę. Tego dnia w mieście Przysucha odbędzie się kongres partii. PiS zmieni na nim statut wprowadzający zmiany w strukturze partyjnej. Powołany zostanie Komitet Wykonawczy. Znajdzie się w nim ponad 20 polityków młodego pokolenia (30-, 40-latków). W założeniu będzie to „sztab” partii, który „na gorąco” będzie reagował na bieżące wydarzenia. Na jego czele stanie obecny szef klubu Mariusz Błaszczak"
- informuje niezalezna.pl.
Jak widać, partia Jarosława Kaczyńskiego łączy siły, by już niedługo przejąć władze po najbardziej szkodliwym, likwidującym państwo polskie rządzie Donalda Tuska.
Źródło: niezalezna.pl
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze

W jaki sposób Tusk będzie chciał eliminować ROG na przejściach granicznych?

Fotowoltaika miała przynosić właścicielom krocie. Okazało się jednak, że gdy słońce świecie to... przynieść może straty

Czarna pantera spłoszyła turystów. Hotelarze chcą odszkodowań
