Bohaterski czyn żołnierza. Wydobył dwie osoby z płonącego samochodu

Starszy szeregowy Robert Wysocki z 1 Ośrodka Radioelektronicznego wydobył z płonącego auta dwie osoby poszkodowane w wypadku drogowym. Żołnierz odciągnął poszkodowanych na bezpieczną odległość, następnie powiadomił służby ratunkowe. Auto po kilku minutach doszczętnie spłonęło.
Do zdarzenia doszło 3 sierpnia, po godz. 6 rano, na drodze powiatowej 513, w okolicy miejscowości Babiak.
Starszy szeregowy Robert Wysocki był świadkiem wypadku. Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Żołnierz zauważył to zdarzenie w lusterku wstecznym. Zatrzymał się i natychmiast podjął akcję ratunkową. Wydobył z auta poszkodowaną i jej męża oraz odciągnął ich na bezpieczną odległość. Powiadomił również służby ratownicze i policję. Po uderzeniu w drzewo, auto po kilku minutach doszczętnie spłonęło.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Najnowsze

Trzaskowski nie przyjechał do Końskich. Przed pięcioma laty awanturował się tam pedofil z Targówka, dziś jego miejsce zajął Zembaczyński [WIDEO]

30 maja - wielkie spotkanie religijno-patriotyczne w Częstochowie!
Słodkie i świeże przez kilka dni – jak przechowywać truskawki?
