Liga amerykańska: Frankowski z pierwszymi sukcesami w sezonie
Twitter/Chicago Fire FC

Przemysław Frankowski w sobotnim meczu ligi MLS zdobył bramkę dla Chicago Fire, które ostatecznie zremisowało u siebie z New York Red Bulls 2:2.

Frankowski rozegrał całe spotkanie, a na listę strzelców wpisał się w 71. minucie. Po tym golu gospodarze objęli prowadzenie 2:1. W drugiej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził ostatecznie Brian White z Czerwonych Byków.

FRANKIEEEEE❗️ We know that one felt good.#CHIvRBNY 2-1 pic.twitter.com/pxmHh2Mlfh

— Chicago Fire FC (@ChicagoFire) October 25, 2020

Drużyna polskiego pomocnika po rozegraniu 19 meczów ma 21 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Red Bulls mają na koncie 20 spotkań, w których zdobyli 26 "oczek". Tym samym daje im to siódmą lokatę.

FRANKIE DELIVERS ????

We've got the lead with 20 minutes left!#CHIvRBNY 2-1 (71') pic.twitter.com/T62ZWoqF9A

W sobotę do siatki trafił Adam Buksa, który występuje w barwach New England Revolution. Jego drużyna zremisowała 1:1 (0:0) z Nashville SC. Polski napastnik, który pojawił się na boisku w 63. minucie w miejsce Urugwajczyka Diego Fagúndeza, czternaście minut później wpisał się na listę strzelców. To jego 5. ligowy gol w tym sezonie.

That turn! ???? That goal! ????

Adam Buksa finds the equalizer for @NERevolution! #NSHvNE pic.twitter.com/2oKoDxbX4K

— Major League Soccer (@MLS) October 24, 2020
polskieradio24.pl

Niemieccy żołnierze w Polsce. Tusk wie więcej niż Berlin

„Przyjechali tylko dla PR-u”: mieszkańcy Wrocławia oburzeni wizytą von der Leyen i Tuska

Niebywałe: sprawca tragedii na Trasie Łazienkowskiej miał pięć zakazów prowadzenia! Burza w sieci po śmierci ojca rodziny

Gorąco w sieci: internauci krytykują Tuska po akcji ABW

Błaszczak: władza, która dziś Polską rządzi nie sprawdza się! Rozliczymy odpowiedzialnych za zaniedbania ws. powodzi [wideo]

Uderzenie w nielegalny hazard w Gdyni!

Republika: „W Punkt” o godz.20:20

Młodzi ludzie uratowali kościół przed powodzią

Miliony dla Fundacji WOŚP. PZU nie żałuje kasy

Policja zatrzymała pijanego ojca, który opiekował się dzieckiem!

Bagiński: strategia Tuska wobec kataklizmu to strategia picu i rozpaczliwe ratowanie wizerunku

Rada Muzeum Historii Polski staje w obronie dyrektora, którego chce odwołać koalicja 13 grudnia