Kolejna wpadka Chelsea. The Blues w dole tabeli

facebook.com/officialcpfc

Chelsea Londyn nieudanie rozpoczęła sezon angielskiej Premier League. Podopieczni Jose Mourinho zaczęli od porażki z Arsenalem w spotkaniu o tarczę wspólnoty i do dziś nie mogą wrócić na odpowiednie tory. Tym razem gracze ze Stamford Bridge ulegli Crystal Palace 1:2.

Spotkanie z Crystal Palace, gracze Chelsea, rozpoczęli od wymiany ciosów, jednak po pierwszych 45 minutach na tablicy wyników widniały dwa zera. W drugiej połowie strzelanie rozpoczęły „Orły”. Otwierającą bramkę strzelił Bakary Sako. The Blues zdołali wyrównać, jednak to niezaspokoiło ich ambicji i ruszyli po kolejne gole. Wszyscy kibice czekali na wielką ofensywę Chelsea, która w zamyśle miała się skończyć wyjściem na prowadzenie. Po 2 minutach spełniły się najgorsze przewidywania fanów zespołu Romana Abramowicza. Crystal Palac ponownie wyszło na prowadzenie i już nie oddała zwycięstwa do ostatnich minut. Kluczową bramkę w 81 minucie strzelił Joel Ward.

Źródło: premierleague.co.uk