Dreszczowiec w finale Memoriału Huberta Wagnera

YOTUBE.COM

Polscy siatkarze pokonali po emocjonującym spotkaniu Francję 3:2 w finale Memoriału Huberta Wagnera. Podopieczni Stephane'a Antigi przegrywali już 2:0, jednak zdołali odwrócić losy meczu na swoją korzyść.

Kibce biało-czerwonych przyzwyczaili się do dreszczowców, jednak tym razem można powiedzieć, że Polscy siatkarze wrócili z naprawdę dalej podróży. Pierwszego seta Francuzi wygrali na przewagi do 25, jednak w drugim oddali Polakom zaledwie 19 oczek. Gdy wydawało się, że to Trójokolorowi odniosą zwycięstwo w Memoriale, mistrzowie świata wrócili do gry i w trzecim secie wygrali do 24. Czwarty set był zacięty do samego końca, jednak Polakom udało się doprowadzić do tie-breaka, w którym tryumfowali 15:13.

Źródło: pzps.pl