TVP Info zawiesiło program Pospieszalskiego z udziałem Pawła Kukiza bez podania uzasadnienia

Artykuł
zrzut ekranu z vod.tvp.pl

Producent programu Jana Pospieszalskiego „Bliżej” nadawanego w TVP INFO poinformował, że stacja zawiesiła emisję bez podania uzasadnienia.

Gościem kolejnego odcinka programu miał być m.in. Paweł Kukiz.

Od dwóch dni usiłujemy bezskutecznie skontaktować się z dyrekcją TVP INFO, (osobiście, telefonicznie, mailowo). Przed chwilą otrzymaliśmy lakoniczną informację od Dyrekcji, że program jest w tym tygodniu zawieszony. Nie podano żadnego uzasadnienia – brzmi oświadczenie producenta programu Pawła Nowackiego oraz prowadzącego Jana Pospieszalskiego. Obaj wyrazili zaniepokojenie taką formą współpracy.

W ostatni czwartek podczas programu pojawił się sondaż z pytaniem, czy widzowie poprą kandydata popieranego przez WSI. Sprawą zajęła się Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Rada zwróciła się do TVP z wnioskiem o stanowisko stacji i przesłanie nagrania z programu.

"Bliżej" to program Jana Pospieszalskiego emitowany w czwartki w Telewizji Polskiej. Gośćmi 14 maja byli prof. Wojciech Łukowski z Instytutu Nauk Politycznych UW oraz prof. dr hab. Andrzej Zybertowicz z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy