"Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi". Rachoń o wykorzystywaniu młodych ludzi przez ideologów

Artykuł
Fot. Telewizja Republika

Ich interesuje tylko władza i pieniądze. To nie przypadek, że widzimy dokładnie tych samych ludzi na manifestacjach KOD-u i Marszach Równości. Sprawy homoseksualistów są traktowane przez tych organizatorów totalnie przedmiotowo. Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi – powiedział Michał Rachoń (dziennikarz TVP Info), który był gościem red. Macieja Kożuszka w programie "Specjaliści od wszystkiego" w Telewizji Republika.

– "Po co jest płeć?" W istocie powinno się zadać pytanie: "po co jest kultura?", "po co jest cywilizacja w której się wychowaliśmy?". Kwestionowanie tego po co jest płeć, jest kwestionowaniem fundamentalnych spraw i fundamentalnych zasad, na których zbudowane zostało człowieczeństwo – mówił Michał Rachoń. – Zdaniem ideologów LGBT i gender… Przepraszam, gender to nauka? To jest taka nauka, która twierdzi, że istnieje 56 płci – kpił dziennikarz. – Na Igrzyskach Olimpijskich w sprincie występują osobno: kobiety i mężczyźni. A gdzie pozostałe 54 płcie? – pytał Rachoń.

Michał Rachoń wykpił wszelkie postępowe teorie nt. emisji CO2. – Czy ty nie wiesz, że dzieci nie powinno się mieć? Czy ty nie wiesz, że jedno dziecko zostawia taki ślad węglowy, że powodując "powstawanie" dzieci, zanieczyszczasz atmosferę, niszczysz klimat i doprowadzasz do upadku i zwiększenia emisji CO2? – pytał Michał Rachoń red. Kożuszka.

Aborcja to nie jest zabijanie

– Oni mówią, że zabijanie dziecka w brzuchu matki, to nie jest żadne zabijanie. Przecież to dziecko, które tam jest, jest płodem! A w ogóle to dzieci zanieczyszczają środowisko – szydził Rachoń.

– Wydawałoby się, że sama idea Parady Równości (kiedy spojrzy się na tych młodych ludzi, którzy są ofiarami tych politycznych meneli)... To jest rozgrywanie spraw dla każdego istotnych (seksualności). Oni zrobili sobie z tego pałkę i narzędzie. Moim zdaniem ci, którzy to organizują mają kompletnie gdzieś to, czy homoseksualiści mają swoje problemy czy ich nie mają. Ich to kompletnie nie interesuje. Ich interesuje tylko władza i pieniądze. To nie jest przypadek, że widzimy dokładnie tych samych ludzi na manifestacjach KOD-u i Marszach Równości. Sprawy homoseksualistów są traktowane przez tych organizatorów totalnie przedmiotowo. Homoseksualiści są przedmiotem w tej grze. Ktoś się nimi bawi – mówił Rachoń.


 

Jajecznica z mózgu

W programie wystąpił również dr Krzysztof Karnkowski (socjolog, publicysta, "Gazeta Polska Codziennie"). – W mojej parafii chodziła osoba z odwróconym krzyżem na koszulce. (...) Kwestia płci w nauce gender studies (z którą miałem styczność) jest wyborem kulturowym. Zawsze zastanawiałem się, dlaczego płeć jest czymś takim? Dlaczego konstruktem, który miałby determinować człowieka, nie jest jego waga? – pytał.

Dawid Mysior (vloger, youtube.com/DawidMysior) mówił natomiast o szacunku i tolerancji. – Jestem katolikiem i nie czuję w sobie nienawiści do żadnych osób homoseksualnych. LGBT to totalna ideologia. Stoją za nią duże pieniądze. Jest to arcymistrzostwo socjotechniki. Te wszystkie gesty: profanowanie Mszy Św. czy procesji Bożego Ciała to jest technika, którą ja nazywam "prowokuj i płacz".

– Oni przychodzą do Ciebie i mówią "Ty nas nienawidzisz". Ja odpowiadam, że "nie, nie nienawidzę Cię". Co oni na to? "Ach tak? Zobacz. Tu masz cip*omaryjkę, tu kolejną profanację…". Lżą na wszystkim na czym mi zależy. Wtedy ja zaczynam coś odczuwać i tak powoli rodzi się we mnie nienawiść. Oni robią jajecznicę z mózgu – mówił Mysior.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy