"Dość homoagresji"! Centrum Życia i Rodziny apeluje do Trzaskowskiego

Artykuł
czir.org

Centrum Życia i Rodziny zwróciło się do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, aby wycofał swój podpis z tzw. karty LGBT. Apel ten ma związek z profanacją figury Chrystusa przed bazyliką na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, a także najważniejszych pomników będących symbolami narodowymi.

– Aktu agresji wobec symboli religijnych i narodowych dopuścili się aktywiści ruchu LGBT, którzy przyznają, że ich akcja to „szturm” i „atak”. Lewicowi działacze rozwiesili na kilku pomnikach także niewielkie plakaty ze swoją narracją. Co ciekawe, znalazło się na nich miejsce na wulgarną obelgę. Z kontekstu jasno wynika, że jest ona skierowana pod adresem katolików, patriotów i wszystkich Polaków, którzy nie akceptują promowania ideologii LGBT – pisze Paweł Ozdoba z CżiR w nadesłanym m.in. do naszej redakcji komunikacie.

W petycji, pod którą można podpisać się na stronie www.doschomoagresji.pl, Centrum domaga się wycofania podpisu prezydenta stolicy spod ideologicznej „Deklaracji LGBT+”.

– Czy Warszawa jest miastem, w którym aktywiści LGBT czują się bezkarni? Tak, ponieważ mają oficjalne wsparcie Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który ponad rok temu sygnował „Deklarację LGBT+”. Mając za plecami taką deklarację, homoaktywiści mają przyzwolenie na agresję, akty wandalizmu i profanacji. A uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny nazywani są hipokrytami– czytamy w petycji na stronie www.doschomoagresji.pl.

Prezes CżiR zwraca uwagę, że stołeczny ratusz zapewnia wsparcie aktywistom LGBT, którzy czują się bezkarni, a przez to są zdolni do niszczenia najważniejszych dla Polaków symboli religijnych i narodowych.

– To są współcześni rewolucjoniści, którzy realizują swoją ideologię m.in. za pomocą radykalnych metod. To nie pierwszy przykład „homoagresji” w ostatnim czasie. Za taką można przecież uznać profanację obrazu Matki Bożej Częstochowskiej czy profanacje procesji Bożego Ciała, które miały miejsce w zeszłym roku- wskazuje Paweł Ozdoba. W ocenie prezesa Centrum Życia i Rodziny, tego typu prowokacje wymagają zdecydowanej reakcji. Prezes Centrum Życia i Rodziny wskazuje również na to, że konieczne jest doprowadzenie do sytuacji, aby prezydent Warszawy wycofał się publicznie ze wspierania radykalnych środowisk LGBT, aby te nie czuły się bezkarne. – Doskonałą szansą na to jest wycofanie swojego podpisu spod „Deklaracji LGBT+. Jestem przekonany, że duża presja społeczna i Państwa podpisy pod apelem mogą sprawić, że Rafał Trzaskowski będzie musiał ustąpić i wycofać się z poparcia radykalnych aktywistów LGBT – dodaje.

Apel do władz miasta Warszawy można podpisać na stronie www.doschomoagresji.pl. Petycja została przygotowana przez Centrum Życia i Rodziny, które zapowiedziało także podjęcie kroków prawnych związanych z profanacją figury Jezusa Chrystusa w Warszawie.

 

Źródło: czir.org

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy