Pawłowicz wzywa polskie władze do zajęcia się Sorosem

Artykuł
Telewizja Republika

Krystyna Pawłowicz na swoim Facebooku skomentowała informację, iż sześciu polskich eurodeputowanych znalazło się na liście "zaufanych sojuszników" George'a Sorosa.

Na swoim Facebooku posłanka PiS Krystyna Pawłowicz napisała: - CZY antypolska,naruszająca zasady ustrojowe polskiej konstytucji działalność lewackiego, wynarodowionego, globalnego awanturnika G. SOROSA, otwarcie i bezczelnie finansującego u nas antydemokratyczne, antypolskie środowiska, zwalczające suwerenność Polski, jej chrześcijańską kulturę, propagujące sprzeczne z konstytucją wykolejenie obyczajowe i moralne, finansującego wszelkie inicjatywy wymierzone w obecne, legalnie, demokratycznie wybrane polskie władze - JEST W POLSCE LEGALNA?
Jeśli poważnie traktujemy nasze państwo, siebie, naszą konstytucję i prawo polskie, to temu człowiekowi Polska powinna po pierwsze - odebrać najwyższe polskie odznaczenie, które przyznał mu b. prezydent B. Komorowski,a po drugie - odpowiednie władze powinny zainteresować się i ocenić legalność w Polsce działań tego konsekwentnego szkodnika".

Źródło: Facebook

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy