Na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak. Mężczyzna wypadł z motorówki

Artykuł
Piotr Woźniak-Starak z żoną
Instagram.com/PWSAS

Osobą poszukiwaną na jeziorze Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak - taką informację przekazało RMF FM powołując się na rzecznika Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztofa Stodolnego. 39-letni mężczyzna wypadł z motorówki w niedzielę nad ranem. Jego towarzyszka, 27-letnia mieszkanka Łodzi, zdołała sama dopłynąć do brzegu.

W niedzielę ok. godziny 04:00 nad ranem policja otrzymała zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka, które może zakłócać spoczynek żeglarzy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że na pokładzie jednostki, nie ma nikogo.

Rzeczy pozostawione na motorówce, która miała wyłączony silnik, wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Służby natychmiast rozpoczęły się poszukiwania, w trakcie których policjanci znaleźli na brzegu jeziora jedną osobę - była to kobieta, która sama dopłynęła do brzegu.  Poinformowała ona, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna.

RMF FM podało, że poszukiwanym do tej pory mężczyzną jest biznesmen i producent Piotr Woźniak-Starak.

Strażacy przeszukują dno jeziora używając m.in. sondy. Poszukiwania prowadzone są niedaleko miejscowości Fuleda - gdzie rodzina zaginionego ma nieruchomość.

Piotr Woźniak-Starak to jeden z najbogatszych Polaków, prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak, prowadzącej programy TVN. 

 

Czytaj także:

Michał Woś: Polskość jest atrakcyjna. Śląsk jest częścią Polski i kultywuje ją we własnej formie

Źródło: RMF FM, media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy