Hołownia kandydatem w wyborach prezydenckich? "Jestem szczerze zaskoczony". Internauci sprowadzają go na ziemię!

Artykuł

Szymon Hołownia wystartuje w wyborach prezydenckich? Dziennikarz skomentował pogłoski podczas swojego spotkania autorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury „Amfiteatr” w Radomiu.  Swoją odpowiedzią wprawił wszystkich w zaskoczenie.

– Zaskoczyły mnie reakcje na tę pogłoskę. To były pozytywne reakcje. Bo można było spodziewać się tego, że przychodzi człowiek, który dla wielu jest człowiekiem z telewizji. Nie kojarzą czegoś, co jest istotą mojej działalności i w czym spędzam 80 procent czasu, czyli książek, rozmów z ludźmi, fundacji, pisania i tych wszystkich rzeczy, które pozwalają mi rozumieć świat i go jakoś przetwarzać – powiedział Szymon Hołownia. Jak mówił, pozytywny odzew opinii publicznej skłonił go do poważnej refleksji na temat startu w wyborach.

– To nie jest jeszcze moment na ogłaszanie czegokolwiek czy zwalnianie się z sekretu. Trzeba pomyśleć, poważnie się zastanowić – stwierdził. „Proszę mi dać jeszcze chwilę. Ale jestem naprawdę szczerze zaskoczony i zbudowany tym, jak ta pogłoska została życzliwie przyjęta” – dodawał. 

Już kilka dni temu internauci chętnie komentowali te doniesienia! Komentarze nie wróżą sukcesu...

Źródło: wp.pl, natemat.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy