Ciekawa dyskusja w "Politycznej kawie": Mówi się, że Trump może zrobić ofertę Rosji - Polska za Ukrainę

Artykuł
Telewizja Republika

W sztandarowym programie Telewizji Republika "Polityczna Kawa" redaktor Tomasz Sakiewicz rozmawiał z wyjątkowymi gośćmi o sądach, szczycie NATO oraz 550-leciu parlamentaryzmu. W studiu Telewizji Republika znaleźli się: Witold Waszczykowski, były szef polskiej dyplomacji; Jerzy Jachnik, Kukiz`15 oraz Wojciech Reszczyński, publicysta. Na samym początku programu, połączył się także z europosłem Ryszardem Czarneckim.

 

Gośćmi redaktora Tomasza Sakiewicza w "Politycznej Kawie" byli: Witold Waszczykowski, były szef polskiej dyplomacji; Jerzy Jachnik, Kukiz`15 oraz Wojciech Reszczyński. 

Głównymi tematami rozmów był szczyt NATO, spór wokół naprawy wymiaru sprawiedliwości oraz 550-lecie parlamentaryzmu w Polsce.

Jednak na początku programu, red. Sakiewicz połączył się z Ryszardem Czarneckim by zapytać o jego typy na zwycięzcę Mundialu oraz komentarz do szczytu NATO. (Wszyscy zgromadzeni w studiu goście, zgonie wytypowali na zwycięzcę Mistrzostw Świata - Chorwację). Zobacz najciekawsze wypowiedzi z ciekawych rozmów prowadzonych w studiu Telewizji Republika.

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy