To nie my. To oni. Moskwa znalazła winnego zniszczenia NS1. „Dzisiaj”
To Polska według portalu związanego ze Służbą Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej jest "winna wybuchom" na podwodnym odcinku projektu NordStream. Ataku według propagandystów Kremla miały dokonać... polskie służby. I choć rurami "NS" gaz nie płynie od miesięcy, to projekt miał zagrażać interesom Warszawy i stanowić konkurencję dla nowo otwartego Baltic Pipe. Świat przeciera oczy ze zdumienia, a oficjele różnych państw pytają, czy z Rosją Putina leci jeszcze pilot. Więcej w głównym wydaniu informacji. Zaprasza Piotr Kieraga.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!