TV Republika walczy o multipleks. Wspierają nas kolejne osoby. Dzisiaj otrzymaliśmy wzruszający sygnał od Pana Józefa ze Szczyrku. WYŚLIJ i TY petycję!

Portal TV Republika, wch 23-05-2024, 18:00
Artykuł
zdjęcie nadesłane

Prezes Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz wraz z dyrektorem programowym TV Republika Michałem Rachoniem złożyli wniosek do KRRiT ws. przyznania koncesji na multipleks ogólnopolski. Do akcji poparcia wciąż dołączają znani politycy i wszyscy Ci, dla których Telewizja Republika jest ważną stacją informacyjną.

Wspierają nas nie tylko osoby publiczne, politycy z obozu patriotycznego - o czym szeroko informujemy - ale także, co dla nas szczególnie ważne, osoby prywatne - nasi Widzowie. W tym gronie znalazł się m. in. Pan Józef Kubica ze Szczyrku, który do słów poparcia załączył swoje zdjęcie - z kubkiem TV Republika i koszulką zakupionymi w naszym sklepie. Panie Józefie, serdecznie Panu dziękujemy! Pana wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

Dziękujemy wszystkim wspierającym wolne, patriotyczne media. Dziękujemy za poparcie naszych starań o miejsce na multipleksie!

Walczymy o multipleks. Jak wysłać petycję? Kliknij: https://niezalezna.pl/polska/tv-republika-walczy-o-multipleks-wesprzyj-nasze-starania-i-wyslij-petycje-do-krrit/518076

Źródło: Portal TV Republika, wch

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy