Oto główny podejrzany! Chodzi o włamanie do bankomatu...
Z pieniędzmi można zrobić wiele. Okazuje się, że mogą też być smaczne. W kazachskiej miejscowości myszy dostały się do bankomatu i poobgryzały znajdujące się wewnątrz banknoty.
Lokalne media podają, że myszy dostały się do maszyny i poobgryzały setki banknotów. W sieci krąży film, na którym widać straty.
Przekąska zdaje się być relatywnie droga - chodzi o 17 tys. tenge (ok. 180 zł).
– Rzeczywiście, w jednym z bankomatów w Astanie znaleziono kilka myszy. Najwyraźniej szukały schronienia przed trudnymi warunkami pogodowymi - donoszą służby.
Internauci żartobliwie odnieśli się do sprawy skandując, że przestępcy powinni być rzuceni kotom do pożarcia.
Najnowsze
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]
Tragiczna interwencja w Kołobrzegu. 35-latek zmarł mimo godzinnej reanimacji