Alarm pożarowy na jednej ze stacji metra w Londynie
Brytyjska policja poinformowała, że powodem alarmu pożarowego miał być dym wydobywający się z jednego z wagonów.
Stacja Holbron w centrum miasta została tymczasowo zamknięta ze względu na alarm pożarowy.
Brytyjska policja twierdzi, że zamknięto ją z powodu wadliwego wagonu. Zamknięcia stacji dokonano po zgłoszeniu doniesień o dymie na peronie podczas porannego przejazdu.
Na razie nie ma informacji, żeby ktokolwiek został poszkodowany.
reuters.com, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Leon XIV: miłość wymaga oderwania, straty i przyjmowania
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!