Alarm pożarowy na jednej ze stacji metra w Londynie
Brytyjska policja poinformowała, że powodem alarmu pożarowego miał być dym wydobywający się z jednego z wagonów.
Stacja Holbron w centrum miasta została tymczasowo zamknięta ze względu na alarm pożarowy.
Brytyjska policja twierdzi, że zamknięto ją z powodu wadliwego wagonu. Zamknięcia stacji dokonano po zgłoszeniu doniesień o dymie na peronie podczas porannego przejazdu.
Na razie nie ma informacji, żeby ktokolwiek został poszkodowany.
reuters.com, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!