Przejdź do treści
09:56 Policjanci z Ciechanowa odnaleźli 15-letnią Liliannę z Opinogóry Dolnej (Mazowieckie), która zaginęła w piątek i od tego czasu była poszukiwana. Okazało się, że dziewczynka przebywała u znajomych. Cała i zdrowa trafiła już pod opiekę
09:37 IMGW: ostrzeżenie I stopnia przed burzami dla całego kraju z wyjątkiem części woj. warmińsko-mazurskiego i podlaskiego; burzom będzie towarzyszył grad i trąby powietrzne
08:11 Wielka Brytania: 1 czerwca wszedł w życie zakaz kupowania i sprzedawania jednorazowych e-papierosów
07:24 Szwecja zaostrza kontrole zagranicznych statków, aby przeciwdziałać rosyjskiej flocie cieni
Republika Wieczór Wyborczy Republiki: Polacy wybierają, my komentujemy! Startujemy w niedzielę od godziny 19:50.
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Podejrzana sytuacja w centrum Warszawy. Trwają policyjne negocjacje

Źródło: Republika

Niecodzienne wydarzenia rozegrały się dziś w centrum Warszawy. Jak ustalił Miejski Reporter, przy ulicy Senatorskiej kobieta zamknęła się w samochodzie i nie reaguje na wezwania policji. Na miejscu pracują liczne służby, a sytuacja jest napięta.

Policja w akcji 


Według ustaleń Miejskiego Reportera, kobieta przez cały dzień poruszała się po centrum Warszawy, odwiedzając newralgiczne miejsca, takie jak Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Pałac Prezydencki. Ostatecznie zatrzymała się przy Ambasadzie Królestwa Belgii na ulicy Senatorskiej, gdzie doszło do zaskakującego zwrotu akcji - zatrzasnęła się w pojeździe, wzbudzając podejrzenia świadków.


Sytuacja szybko przyciągnęła uwagę przechodniów, a na miejsce przybyły liczne siły policji. Jak dowiedział się Miejski Reporter, teren został zabezpieczony, a na jezdni rozłożono kolczatki, aby uniemożliwić kobiecie ewentualną ucieczkę. Do akcji zaangażowano także policyjnego psa, który sprawdził pojazd, jednak nie wykrył niczego podejrzanego. W międzyczasie do pracy przystąpili negocjatorzy, którzy próbują nawiązać kontakt z kobietą i skłonić ją do opuszczenia auta.

Źródło: Republika, tysol.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Pożar w szpitalu w Hamburgu. Są ofiary śmiertelne

Pierwsza konferencja PKW: nie odnotowano żadnych incydentów wyborczych

Jest reakcja na działanie rosyjskiej flocie cieni. Szwecja zaostrza kontrole

Londyn kończy z jednorazowymi e-papierosami. Wiemy, jak zareagowali ich użytkownicy

Musk zakończył współpracę w administracji Trumpa, przyjaźń trwa

Maja Klajda z sukcesem na Miss World 2025! Polka została II Vice Miss i najpiękniejszą Europejką!

Leon XIV pozdrowi dziś uczestników Giro d’Italia

Lewandowska chwali się sukcesem Klary. „Dumna” – napisała przy wspólnym zdjęciu

UE wprowadza aplikację do weryfikacji wieku online bez ujawniania danych osobowych

Kuriozalna wystawa w Instytucie Polskim w Berlinie

Polacy ruszyli do urn. O 7.00 zaczęło się głosowanie

Polonia oddała głos: Koniec głosowania w Ameryce Płd. i Pn.

USA planuje drastyczne sankcje wobec Rosji. Dwa decydujące tygodnie

Putin wzywa do ograniczenia usług zachodnich firm technologicznych w Rosji

Raport AIEA ujawnia tajne działania nuklearne Iranu

Najnowsze

Pożar w szpitalu w Hamburgu. Są ofiary śmiertelne

Musk zakończył współpracę w administracji Trumpa, przyjaźń trwa

Maja Klajda z sukcesem na Miss World 2025! Polka została II Vice Miss i najpiękniejszą Europejką!

Leon XIV pozdrowi dziś uczestników Giro d’Italia

Lewandowska chwali się sukcesem Klary. „Dumna” – napisała przy wspólnym zdjęciu

Pierwsza konferencja PKW: nie odnotowano żadnych incydentów wyborczych

Jest reakcja na działanie rosyjskiej flocie cieni. Szwecja zaostrza kontrole

Londyn kończy z jednorazowymi e-papierosami. Wiemy, jak zareagowali ich użytkownicy