TRAGEDIA! 72-latek zamordował syna. Potem popełnił samobójstwo
72-letni mężczyzna zamordował 33-letniego syna, po czym popełnił samobójstwo – poinformowało RMF FM.
Do zdarzenia doszło w Żębocinie w województwie małopolskim.
Według nieoficjalnych informacji do zabójstwa doszło w wyniku sprzeczki między ojcem a synem.
Na razie policja nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Prokuratura bada sprawę.
IAR
Komentarze
Najnowsze
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów