Rekordowo wysokie poparcie dla PiS. Wyciekł sondaż GfK Polonia

Jest kolejny, jeszcze niepublikowany sondaż, a w nim rekordowy wynik dla PiS – informuje "Fakt" i donosi, że badanie wzbudziło popłoch wśród polityków Platformy Obywatelskiej.
W rozmowie z tabloidem jeden z polityków partii rządzącej miał powiedzieć: "Oni mają już 49 procent! Nie miejsc w Sejmie, a procent sondażu!".
Rozmówca "Faktu" zauważył, że taki wynik PiS w przypadku koalicji z Pawłem Kukizem dałby tej partii możliwość zmiany konstytucji.
Dziennik ustalił, że chodzi o niepublikowany sondaż GfK Polonia wykonany ponad 10 dni temu metodą wywiadów bezpośrednich. Co prawda poparci dla PO wynosi w nim 30 procent jednak zdecydowanie zwiększyła się przewaga PiS, które popiera ju 49 proc. W porównaniu z poprzednim badaniem partia Jarosława Kaczyńskiego zwiększyła swoją przewagę nad PO o 5 proc.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kinga Rusin łowi piranie w Amazonii i… wbija szpilę innym kobietom! "Bywają jak drapieżniki – atakują w grupie"
Katarzyna Cichopek w białej sukni ogłasza: „My już po”! Internauci nie mają wątpliwości – „To był ślub w Grecji!”
Wielowieyska krytykuje skrajne upolitycznienie TVP w likwidacji: żądano wyemitowania wywiadu z Murańskim
Najnowsze

Kinga Rusin łowi piranie w Amazonii i… wbija szpilę innym kobietom! "Bywają jak drapieżniki – atakują w grupie"

Katarzyna Cichopek w białej sukni ogłasza: „My już po”! Internauci nie mają wątpliwości – „To był ślub w Grecji!”

Prezydent USA reaguje na prowokacje Rosjan. Trump nakazał rozmieścić dwa atomowe okręty podwodne
