"Napiszmy za co Polskę kochamy, cenimy i szanujemy, z czego jesteśmy dumni". Piękna inicjatywa MON z okazji świąt! [ZOBACZ SPOT]
15 sierpnia 2018 roku pierwszy raz została otwarta pamiątkowa księga życzeń dla Polski. Jest ona skarbnicą życzeń świadczących o miłości do Ojczyzny, o pamięci, o naszej historii i poczuciu wielkiej wspólnoty, która daje siłę. Polacy często pisali o bezcennej niepodległości, poczuciu wspólnoty, dumie z polskich żołnierzy.
Na pierwszej karcie Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej i pomysłodawca księgi napisał: Rok jubileuszu odzyskania niepodległości jest doskonałą okazją do złożenia życzeń Ojczyźnie. (…) Napiszmy za co Polskę kochamy, cenimy i szanujemy, z czego jesteśmy dumni.
Czas Świąt Bożego Narodzenia to oprócz chwil radości, także czas refleksji, wspomnień i zastanowienia się nad przyszłością. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, czego Polacy życzyli sobie nawzajem i swojej Ojczyźnie.
O tych życzeniach opowiada spot filmowy, z udziałem m.in. kpt. Juliusza Kuleszy ps. Julek, Powstańca Warszawskiego, kpr. Moniki Michalik, medalistki olimpijskiej i mistrzyni Europy w zapasach, 3-letniej Madzi i mjr Mariusza Chryca, uczniów oraz sierż. Wojciecha Karbowskiego z psem Lando z 2 Mazowieckiego Pułku Saperów. Zapraszamy do obejrzenia.
- Polska to dumny kraj. Pamiętajmy o tym świętując Boże Narodzenie w stulecie odzyskania Niepodległości. Rodzinnych Świąt i dobrego Nowego Roku – mówi minister Mariusz Błaszczak w świątecznym spocie przygotowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Polecamy Nasze Programy
Wiadomości
Komentator TVN ZSZOKOWAŁ na wizji: „Ostatnie komunikaty są tak samo wiarygodne jak te z kancelarii premiera”
Stefaniuk: Prokurator, który zatrzymał Romanowskiego, dalej prowadzi sprawę, a powinien być odsunięty
Najnowsze
Warszawska afera śmieciowa, czyli największy problem Rafała Trzaskowskiego
Komentator TVN ZSZOKOWAŁ na wizji: „Ostatnie komunikaty są tak samo wiarygodne jak te z kancelarii premiera”
Stefaniuk: Prokurator, który zatrzymał Romanowskiego, dalej prowadzi sprawę, a powinien być odsunięty
SKW pod ostrzałem – kulisy decyzji wobec gen. Gromadzińskiego i prof. Cenckiewicza