Mleko symbolem białej supremacji

Artykuł
pixabay.com

Lewicowa organizacja PETA, w swoim oficjalnym komunikacie stwierdziła, że mleko jest symbolem rasistów, a ser wspiera seksizm. Ekolodzy zachęcają do diet wegańskich. Organizacja, która deklaruje się jako obrońca praw zwierząt, porównuje pozyskiwanie mleka do gwałtu. Stwierdza, że przemysł mleczarski wyrządza ekstremalną przemoc wobec żywych istot.

Wszystko rozpoczęło się od aktora Christopha Waltza, który wcielił się w rolę niemieckiego oficera, prześladowcy Żydów Hansa Landy w filmie pod tytułem: ,,Bękarty wojny”. Landa raczył się mlekiem podczas przeszukiwania jednej z żydowskich kryjówek. PETA uważa, że napój został przyjęty jako symbol ich supremacji. 

Gwałt jest jedną z najbardziej ohydnych przestępczości, a w przemyśle mleczarskim to standardowa procedura. Podobnie jak wszystkie ssaki, krowy produkują mleko tylko w trakcie ciąży, więc co dziewięć miesięcy krowy na farmach są wykorzystywane – podaje PETA w swoim komunikacie.

Organizacja zachęca, aby zrezygnować z jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego i zastąpić je wegańskimi. To kolejna absurdalna kampania PETY! Wcześniej krytykowała między innymi gry komputerowe za to, że pojawiają się w nich futra, a także przeciwstawiała się ,,brutalnemu'' łapaniu Pokemonów. 

 

 

Źródło: campaigns.peta2.com,www.pch24.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy