Minister Mularczyk, Stańczakowie i Lasy Państwowe. Oto laureaci statuetek portalu PolandDaily24 [ZOBACZ ZDJĘCIA]

portal tvrepublika.pl 04-05-2023, 17:30

Na Gali urodzinowej portalu PolandDaily24.com wręczono statuetki "Laurus Poloniae", przyznane osobom stojącym w obronie prawdy historycznej. Nagrody otrzymali minister Arkadiusz Mularczyk, Anna i Wojciech Stańczakowie oraz Lasy Państwowe. Przyznano także wyróżnienie, które trafiło do Marka Świderskiego.

Portal PolandDaily24.com został stworzony do walki z fake newsami w celu pisania prawdy o Polsce. Na urodzinowej Gali portalu zostały przyznane nagrody Laurus Poloniae ludziom, którzy stoją w obronie wolności i prawdy historycznej, kontynuując tym samym dzieło śp. prof. Lecha Kaczyńskiego. Uroczystość odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

  • Minister Arkadiusz Mularczyk - w jego imieniu odebrał dr Jacek Rosa (MSZ)
  • Anna i Wojciech Stańczakowie z Instytutu im Lecha Kaczyńskiego
  • Państwowe Gospodarstwo Leśnie Lasy Państwowe, w imieniu Dyrektora Józefa Kubicy, nagrodę odebrał rzecznik Lasów Państwowych Michał Gzowski.

Ministra Mularczyka wyróżniono za raport w sprawie reparacji wojennych od Niemiec. Małżeństwo Stańczaków, za ich wysiłek i zaangażowanie w upamiętnienie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Są oni społecznymi kustoszami Instytutu Pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ciężko pracują, aby upamiętnić jego życie i działalność oraz przypominać nam wszystkim, kim był dla nas Pan Prezydent Lech Kaczyński. Lasy Polskie otrzymały zaś nagrodę za obronę polskich lasów.

Ponadto specjalne wyróżnienie otrzymał Marek Świderski reprezentujący Media Strefy Wolnego Słowa.

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy