Euro siatkarek. Polki rozgromiły Hiszpanki

Polskie siatkarki wygrały 3:0 z Hiszpanią na Mistrzostwach Europy
Twitter/@CEVolleyball

Polskie siatkarki pokonały Hiszpanię 3:0 w czwartym meczu Mistrzostw Europy. Polki prowadzą w grupie B z kompletem zwycięstw.

W pierwszym secie Polki dominowały od początku i wygrały do 15!. Rywalki nie potrafiły przyjąć zagrywki biało-czerwonych. W drugiej partii scenariusz się powtórzył. Liderki kadry Nawrockiego, w tym Malwina Smarzek mogły odpocząć. W ich miejsce weszły absolutne debiutantki-Martyna Czyrniańska i Monika Fedusio.

Trzeci set to pokaz siły naszych reprezentantek. Polki wygrały do … ośmiu i cały mecz 3:0. Biało-czerwone z kompletem zwycięstw prowadzą w grupowej tabeli z dorobkiem 12 punktów. Drugie miejsce zajmują Bułgarki (7 pkt), które rozegrały jeden mecz mniej. Trzecie są Czeszki (6 pkt).

Przed podopiecznymi Jacka Nawrockiego jeszcze jeden mecz grupowy. Rywalkami będą Bułgarki.

Źródło: Portal TV Republika