Trevignano Romano - objawienia, które dzieją sią na naszych oczach

Artykuł

Warto dziś zastanowić się nad sensem naszego życia, naszej przyszłości i świata. Pomocne w tych rozważaniach mogą być teksty objawień z Trevignano Romano. POSŁUCHAJ!

Teksty objawień Maryjnych z włoskiej miejscowości Trevignano Romano, w których Matka Boża mówiła o tym, co czeka świat w najbliższych miesiącach i latach. Książka z treściami tych objawień jest już dostępna w Polsce, znajdziesz ją <<< TUTAJ >>>

Módlcie się za Chiny, bo stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami – te słowa Maryja wypowiedziała we wrześniu 2019 roku, czyli wtedy, gdy nikt nawet nie wspominał o koronawirusie oraz chorobie COVID-19. Później, gdy choroba rozprzestrzeniała się na Chiny oraz inne państwa, Maryja mówiła: „Dzieci moje, dlaczego czekacie aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę”.

POSŁUCHAJ: 

WIĘCEJ ZNAJDZIESZ TUTAJ <<<

 

Źródło: Wydawnictwo Esprit

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy