Skandaliczne słowa Grabca o Pietrzaku: jest błaznem. Jego wypowiedziami zajmą się nasi prawnicy

Artykuł
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska

Chciałby być Stańczykiem tej władzy, ale jest po prostu błaznem. Jego wypowiedziami zajmą się nasi prawnicy – powiedział rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec dla portalu wirtualnemedia.pl.

Jan Pietrzak był gościem Michała Rachonia we wtorkowej audycji porannej w Polskim Radiu 24. – Żadna z partii tej koalicji, która się nazywa "europejską", a jest po prostu koalicją antypolską, ten nowotwór polityczny, nie ma w ogóle takiego pomysłu, żeby Polakom pomóc – mówił Pietrzak. – KE to zbieranina, nowotwór polityczny, który kiedyś trzeba będzie wyciąć – podkreślił.

Jan Pietrzak skomentował również możliwości Grzegorza Schetyny. – On nie wie, gdzie tego pomysłu szukać, to jest intelektualne zero.

Zobacz także: Mowa nienawiści w pełnej krasie! Grabiec: „pogonimy współczesnych bolszewików”. Chcą wyhodować kolejnego Cybę?

Grabcowi nie spodobały się słowa Pietrzaka. – To charakterystyczne dla mediów publicznych, takie obrzucanie nas inwektywami. Pod tym względem nie wydarzyło się nic nowego. Jan Pietrzak próbuje być Stańczykiem tej władzy, ale mu nie wychodzi. Coraz częściej uprawia błazenadę, jest błaznem po prostu. Nad tym, co wypowiedział na antenie publicznego radia, pochylą się nasi prawnicy – zapowiedział rzecznik PO.

Źródło: wirtualnemedia.pl/Polskie Radio 24

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy