,,Pani Środa, wychodź pani z tego podziemia'' Krystyna Pawłowicz w punkt!

Artykuł
Telewizja Republika

– Pani Środa, wychodź pani z tego podziemia,wasi z PO, jakiś Smogorzewski i umalowany Grabiec, w świetle reflektorów „biją” i poniżają wasze kandydatki do samorządu... Czemu ich pani nie broni ? Czy ja mam tam iść i zrobić z damskimi bokserami z PO porządek? - napisała na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz odnosząc się do wczorajszej skandalicznej prezentacji kandydatek do Rady Miasta przez prezydenta z PO.

– Przewodnicząca naszego klubu Porozumienie Prezydenckie Ania Łaniewska... coś więcej jeszcze... znaczy jest z tobą kłopot, bo jesteś trochę za ładna i wiesz, jak bo tan ten... no masz wiele innych walorów. he he he i kompetencji he he he i jak zacznę za bardzo, to moja żona w ogóle nie jest zazdrosna he he - W ten oburzający sposób prezydent Legionowa Roman Smorzewski (Platforma Obywatelska) przedstawił swoich kandydatów i kandydatki do Rady Miasta.

Obejrzyj video z prezentacji - TUTAJ!

 

Do sprawy za pośrednictwem Twittera odniosła się posłanka Prawa i Sprawiedliwości - Krystyna Pawłowicz.

– Pani Środa, wychodź pani z tego podziemia,wasi z PO, jakiś Smogorzewski i umalowany Grabiec, w świetle reflektorów „biją” i poniżają wasze kandydatki do samorządu... Czemu ich pani nie broni ? Czy ja mam tam iść i zrobić z damskimi bokserami z PO porządek? - napisała.

 

 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy