Islamiści grożą Francji kolejnymi zamachami. "Nie zaznacie spokoju, będziecie się bali wyjść na zakupy"

Artykuł
youtube.com

Terroryści z Państwa Islamskiego, na opublikowanym dziś nagraniu grożą Francji kolejnymi zamachami terrorystycznymi, jeśli władze tego państwa nie zaniechają bombardowania ich pozycji.

Państwo Islamskie przyznało się do zorganizowania serii zamachów terrorystycznych w Paryżu w którym zginęło 128 osób a ponad 200 zostało rannych. CZYTAJ WIĘCEJ

W opublikowanym dziś nagraniu ISIS mówi Francji – to nie koniec.

Na nagraniu terrorysta nawołuje muzułmanów mieszkających we Francji do podjęcia walki z niewiernymi i przeprowadzania zamachów. Tym, którzy nie mogą wyjechać do Syrii, nakazuje podjęcie we Francji "świętej wojny", zatruwania wody i pożywienia, aby zniszczyć choć jednego z wrogów Allaha.  – W rzeczy samej otrzymaliście rozkaz aby walczyć z niewiernymi wszędzie tam, gdzie ich spotkacie - więc na co czekacie? Jest broń, są dostępne samochody i cele gotowe, aby w nie uderzyć – przekonywał.

Dzihadyści skierowali też kolejne groźby pod adresem Francji. – Tak długo jak będziecie prowadzić bombardowania, nie zaznacie pokoju. Będziecie się nawet bać wyjścia na zakupy – mówi do Francuzów.


Źródło: tvp info

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy