Zdrajca Emil Cz. robi tournée po rosyjskich mediach! „Rozstrzeliwałem migrantów dziesiątkami”

Artykuł
Emil Czeczko w wywiadzie dla rosyjskiego kanału
Fot. Russia Today

Zdrajca i dezerter Emil Cz. pojawił się w czołowej propagandowej tubie Kremla. „Polak przyznał, że rozstrzeliwał ludzi dziesiątkami” - pisze o najnowszym wywiadzie z udziałem polskiego dezertera portal bielsat.eu.

Dezerter Emil Cz. rozpoczyna tournée po rosyjskich mediach. Dopiero co mówił o 10 przypadkach morderstw na imigrantach dokonywanych rzekomo przez polskie służby na wschodniej granicy, a w kolejnym wywiadzie dla rosyjskich mediów dezerter łże o tym, że sam rozstrzeliwał ludzi dziesiątkami. Nowy wywiad ze zdrajcą można obejrzeć na kanale YouTube „Priekrasnaja Rossija Bu-Bu-Bu”.

„Prowadzący wywiad upewnia się u rozmówcy, czy chodziło o pojedyncze przypadki zastrzelenia, czy masowe egzekucje, „faszystowskie rozstrzelania”. „Tak jak w filmach pokazują, jak Niemcy rozstrzeliwują ludzi. Tak to mniej więcej wyglądało "– odpowiada Emil Cz., kierując przy tym wzrok w ziemię” - relacjonuje portal belsat.eu w artykule pt. „Jestem ludobójcą”.

ZOBACZ: Służby sprawdzają, czy dezerter Emil Czeczko był białoruskim szpiegiem lub informatorem

Dodatkowo w rozmowie pojawić miał się emerytowany rosyjski pułkownik Wiktor Litkowin, który podtrzymuje narrację Polaka i nazywa to prawdziwym faszyzmem i perfidią.

„Polacy nie tylko postępowali tak, bo nie mają serca i są przestępcami, zabijając bezbronnych ludzi, ale usiłowali wmówić, że to zbrodnia Białorusi – dodał”.

Jak wskazuje bielsat.eu, kanał, na którym wyemitowano rozmowę z polskim dezerterem, finansowany jest przez państwowy koncern Russia Today.

- Za lekką formą kryją się ostre ataki na przeciwników Kremla. Na przykład Aleksiej Nawalny jest nieodmiennie nazywany w programie „przestępcą”, a jego sympatycy „sektą” - podaje portal.

ZOBACZ: Zaciskał dłonie na szyi matki, uderzył ją głową w twarz. Nowe fakty w sprawie Emila Cz.

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy