Przejdź do treści
13:02 Tajlandia: Rząd oskarżył Kambodżę o naruszenie porozumienia o zawieszeniu broni
12:27 Pomorskie: Pożar budynku ZUS w Sztumie. Ewakuowano 80 osób
12:15 Warszawa: Zoo i Kampinoski Park Narodowy apelują o niedopalanie fajerwerków i petard
10:28 Pasażer promu Skania znalazł się za burtą, nie udało się go uratować
10:04 W. Zełenski: USA przewidują gwarancje bezpieczeństwa dla Kijowa na 15 lat
09:11 KGP: 155 wypadków drogowych w długi weekend i ponad 750 zatrzymanych kierowców
08:54 Polska: Policjanci rozbili internetowy narkobiznes, zatrzymali 16 osób
08:15 Polska: IMGW ostrzega przed oblodzonymi drogami w 13 województwach
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Londyn zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 2 stycznia, godz. 17.30 (po Mszy św.), w kościele Parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece koło Ropczyc
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" w Olsztynie zaprasza na spotkanie z posłem Andrzejem Śliwką, które odbędzie się w Szczytnie, przy ul. Solidarności 9 (świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej), 3 stycznia 2026 r. (sobota) o godz. 17:00
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Gdyni zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 4 stycznia, godz. 16:00, Kościół p.w. Chrystusa Króla, Gdynia-Mały Kack, ul. Ks.Bp. Jana Bernarda Szlagi 3 (wjazd od ulicy Halickiej)
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na prezentację wystawy w 130 rocznicę urodzin Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, wystawa oddziału IPN w Łodzi czynna do 12 stycznia, Krużganki Klasztoru OO. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Włochy: rekordowo niska liczba zakażeń. Większość regionów znosi restrykcje

Źródło: Fot. PAP/EPA/Matteo Corner

We Włoszech odnotowano najniższą w tym roku liczbę zakażeń koronawirusem. W niedzielę wykryto tam 495 przypadków nowych zachorowań, w związku z Covid-19 zmarło tam 21 osób.

Niską liczbę przypadków infekcji stwierdzono przy tradycyjnie mniejszej w niedzielę liczbie wykonanych testów; zrobiono ich 81 tysięcy.

Na stabilnym poziomie około 0,6 procent utrzymuje się wskaźnik pozytywnych wyników badań na obecność koronawirusa.

Stale spada liczba osób hospitalizowanych. Na oddziałach intensywnej terapii przebywa 385 najciężej chorych na Covid-19.
Liczba zmarłych od lutego zeszłego roku wzrosła do 127 291.

Dotychczas zachorowało ponad 4,2 mln osób

Bilans epidemii we Włoszech to ponad 4,2 mln przypadków zakażeń i 4 mln osób wyleczonych. Obecnie zakażonych jest co najmniej 76 tysięcy; w ciągu doby liczba ta spadła o 10 tysięcy.

Od poniedziałku wszystkie regiony Włoch z wyjątkiem małej Doliny Aosty znajdują się w białej strefie minimalnych restrykcji, bez godziny policyjnej.

PAP

Wiadomości

Gdy prezydent Nawrocki pracuje, Tusk ŚPI ,,Jawna kpina!!''

Pali się budynek ZUS w Sztumie. Ewakuowano 80 osób!

Prawnicy Dla Polski alarmują po wpisie aktywistki! "Sprawa jest niezwykle poważna"

Gol Martineza zapewnił Interowi pozycję lidera Serie A na koniec roku

Kida: obywatele nie są równo traktowani przez system sprawiedliwości w Polsce

NBA: Leonard nie do zatrzymania! Rekord kariery i show w LA

Wystrzałowy Sylwester na Lubelszczyźnie z Republiką. Tak przywitamy Nowy Rok!

Rozbito internetowy narkobiznes, zatrzymano kilkanaście osób!

Będą likwidować co trzeci szpital? ,,To są właśnie rozwiązania rządu Tuska''

Ponad połowa Polaków uważa, że sprawy gospodarcze idą w złym kierunku [SONDAŻ]

11-letni Polak na radarze FC Barcelony!

Grabiec powiela kremlowską propagandę. I leje kolejną wodę na jej młyn

Oto oficjalne logotypy hokejowych mistrzostw świata w Polsce

Co najmniej 16 osób zginęło w pożarze w domu spokojnej starości

SPRAWDŹ TO!

Tusk pożegna się ze stołkiem? Polacy wierzą w powrót PiS! [SONDAŻ]

Najnowsze

Gdy prezydent Nawrocki pracuje, Tusk ŚPI ,,Jawna kpina!!''

Kida: obywatele nie są równo traktowani przez system sprawiedliwości w Polsce

NBA: Leonard nie do zatrzymania! Rekord kariery i show w LA

Wystrzałowy Sylwester na Lubelszczyźnie z Republiką. Tak przywitamy Nowy Rok!

Rozbito internetowy narkobiznes, zatrzymano kilkanaście osób!

Pali się budynek ZUS w Sztumie. Ewakuowano 80 osób!

Prawnicy Dla Polski alarmują po wpisie aktywistki! "Sprawa jest niezwykle poważna"

Gol Martineza zapewnił Interowi pozycję lidera Serie A na koniec roku